Lima Lojistik başta havayolu olmak üzere denizyolu, karayolu, demiryolu, express, bozulabilir kargo, fuar ve etkinlik taşımacılığı, intermodel taşımacılık alanlarında hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler ile sekiz yıldır hizmet vermektedir.

 

Sektörün öncülerinden olan Lima Lojistik 2021 itibariyle spor alanında yatırımlara başlamış ve “LİMA SPOR KULÜBÜ” adı altında kendi kulübünü kurmuştur.

 

Profesyonel sporcu veya sporu hayatının bir parçası haline getirmiş bireyler yetiştirirken, bireysel farkındalık yaratarak Lima Spor Kulübü vizyonu ile eğitim, iş ve özel hayatlarına +1 değer katmak.

 

Vizyonumuz
Erken yaşta tüm hayatı boyunca kullacağı yetkinliklerin kazanımı ile hem fiziksel hem de mental olarak önce sağlıklı bireyler, sonra ulusal ve uluslararası sporcular yetiştirmek.

 

Misyonumuz
Erken yaştan itibaren doğru antrenman, sürekli ölçüm ve kişisel gelişim programları ile çocuklarımızın modern spor trendleri içinde büyümelerine öncülük etmek.

Dayanışma, mücadele, hoşgörü, takım ruhu, arkadaşlık, kişisel motivasyon olgularının gelişimine destek olarak kendi potansiyelini en iyi şekilde gerçekleştirmesine yön vermek.